El Nostre Equip

Altayó té una clara vocació de servei i per això compta amb professionals qualificats en totes les matèries.

Els millors professionals en cada àrea

El nostre equip ha estat format a l’acadèmia universitària en tots els aspectes de la seva especialització tant en matèria tributària com a comptable com laboral.

No som un equip enciclopèdic que sàpiga de tot, sinó que som especialistes en les nostres diferents àrees de formació.

Com bé diu el refrany castellà “quien mucho abarca poco aprieta” i nosaltres volem ser especialistes en cadascuna de les nostres àrees de coneixement, sense abastar allò del que tothom afirma saber sense tenir coneixements científics per a això.

Jordi Altayó Martí

Soci-Director

Doctor en Economia Financera i Comptabilitat, Advocat, economista, llicenciat en A.D.E., Auditor Censor Jurat de Comptes, Màster en Direcció i Administració d’Empreses, Màster en Gestió Administrativa.

Jordi.altayo@altayo.com

Cristina Corbacho Cornelles

Associat - Àrea Jurídica, Comptable, Tributària i Auditoria

Graduat en Dret, Graduat en A.D.E., Màster en Auditoria.

Cristina.corbacho@altayo.com

Pilar Alcalde Alonso

Associat - Àrea Jurídica Laboral

Màster en Dret, Advocat, Graduat Social.

Pilar.alcalde@altayo.com

Salvador Franco Torres

Gerent - Àrea Financera

Diplomat en Comptabilitat i Finances.

Salvador.franco@altayo.com

Cristina Millet Guri

Àrea econòmica tributària

Llicenciat en Ciències Econòmiques.

Cristina.millet@altayo.com

Lourdes Gine Olivart

Àrea comptable tributària

Diplomada en Ciències Empresarials.

Lourdes.gine@altayo.com

Emilia Fernández Cano

Àrea comptable tributària

Diplomada en Ciències empresarials.

Emilia.fernandez@altayo.com

Miriam Rodríguez Sánchez

Àrea Laboral

Graduat Social i Tècnic Superior en Prevenció de Riscos Laborals.

Miriam.rodriguez@altayo.com

Alicia Montserrat Sendra

Àrea comptable tributària

Diplomada en Ciències empresarials.

Alicia.montserrat@altayo.com

Cristina Mora Bujaldón

Àrea Laboral

Graduat Social.

Cristina.mora@altayo.com

Begoña Melero Luna

Àrea comptabilitat

Diplomada en Ciències Empresarials.

Begonya.melero@altayo.com

María Victoria Galán Gil

Àrea comptable tributària

Diplomada en Ciències empresarials.

Marivi.galan@altayo.com

Susana Montaner Salat

Àrea de Gestió

Diplomada en Ciències empresarials.

Susana.montanter@altayo.com

Carme Castellar

Àrea Administració

Secretària de Direcció.

recepcion@altayo.com